در اوایل این ماه، اولین رندرهای فاش شده از سامسونگ گلکسی A54 را پیش از اعلام رسمی شایعه شده آن در ژانویه، دیدیم. 

در همان رویداد، A54 ممکن است با گلکسی A34 کمی پایین‌تر به آن ملحق شود، و این مدل اکنون به سرگرمی رندر لو رفته می‌پیوندد، زیرا مجموعه‌ای برای خود دارد.

طراحی گلکسی A34 فوق‌العاده شبیه به A54 است، که با توجه به اینکه آنها بخشی از همان خانواده دستگاه‌های میان‌رده در مجموعه شرکت کره‌ای خواهند بود، چندان تعجب آور نیست.

چشمگیرترین موضوع در اینجا این است که هر دوربین برآمدگی خاص خود را دارد - دیگر «جزیره دوربینی» وجود ندارد که بتوان از آن صحبت کرد. اگر این نشانه طراحی شما را به یاد Galaxy S22 Ultra می اندازد، خوب، شما تنها نیستید. طراحی این گوشی گران‌قیمت به میان‌رده‌ها می‌رسد و این اولین بار نیست که سامسونگ چنین کاری انجام می‌دهد.

بر اساس منبع رندرهای فاش شده، ابعاد گلکسی A34 161.3 x 77.7 x 8.2 میلی‌متر است و دارای صفحه نمایش تخت 6.5 اینچی و بریدگی قطره‌ای «Infinity-U» است. این یک نقطه تفاوت با A54 است، که برای سوراخ کردن با ظاهری پیشرفته تر انتخاب می کند.

A34 دارای جک هدفون 3.5 میلی‌متری در پایین خود، حسگر اثر انگشت تعبیه‌شده در دکمه پاور است و در رنگ‌های مشکی نیز عرضه خواهد شد. 

در مقایسه با نسل قبلی خود، گلکسی A33، صفحه نمایش A34 1.1 افزایش یافته است." شاید به همین دلیل باشد که خود گوشی در همه ابعاد کمی بزرگتر از مدل 2022 است.