سری Galaxy Watch5 در رندرهایی با کیفیت بالا مشاهده شده است.

 تصاویر فاش شده توسط راهنمایی معتبر ایوان بلاس به اشتراک گذاشته شده است. نسل بعدی گلکسی واچ قرار است در رویداد Unpacked این برند در 10 آگوست (10 مهر) معرفی شود.

رندرهای فاش شده به ما نگاه بهتری به Galaxy Watch5 و Galaxy Watch 5 Pro آینده می دهند. از چپ به راست،دو مدل اول به ترتیب مربوط به Watch 5 Pro و سه مدل بعدی در این خط احتمالاً Watch 5 normal می باشد.

- Galaxy Watch 5 : سه مدل بعدی در این خط احتمالاً گلکسی واچ 5 معمولی با شماره مدل های SM-R900، SM-R905F و SM-R910 هستند. این ها در اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری در دسترس خواهند بود.  دارای بندهای سیلیکونی با مکانیزم سگک است.انتظار می‌رود نسخه معمولی در رنگ‌های رزگلد، اسطوخودوس و مشکی موجود باشد.

 - Galaxy Watch 5 Pro :  دو مدل اول به ترتیب دارای شماره مدل SM-R920 و R925 هستند که مربوط به Galaxy Watch 5 Pro است. هر دو دارای صفحه ساعت 45 میلی متری و بند ساعت اسپرت هستند.نوع Pro با حاشیه های بزرگ دیده می شود و در مقایسه با نسخه استاندارد ضخیم تر است (احتمالاً به دلیل باتری بزرگتر).نسخه Pro در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای دیده می‌شود.

- Galaxy Watch 5 Pro و Watch 5 دارای دو دکمه فیزیکی در سمت راست و یک بریدگی کوچک هستند که ما فرض می‌کنیم میکروفون است. سری گلکسی واچ 5 تا عمق 5 متری در برابر آب مقاوم خواهد بود.سری گلکسی واچ 5 با GPS داخلی عرضه خواهد شد. یکی از انواع گلکسی واچ 5 پرو (SM-R925F) و گلکسی واچ 5 معمولی (SM-R905F) با پشتیبانی از LTE عرضه می شود.