Emoji AR سامسونگ چند سالی است که وجود دارد. این برنامه همچنان به روز می شود و شرکت ماه گذشته آن را دوباره در SDC22 روی صحنه آورد.

می توانید AR Emoji را به عنوان برنامه ای در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد آواتارهای سه بعدی سفارشی ایجاد کنید. ما کاربرد آنها را بعداً توضیح خواهیم داد، اما در حال حاضر، بدانید که می توانید آواتارهای سه بعدی ایجاد کنید که شبیه شما هستند یا آنهایی که هیچ یک از ویژگی های شما را ندارند. اگرچه AR Emoji به شما اجازه می‌دهد تا آواتارهای سه بعدی را بر اساس عکس‌های خود ایجاد کنید، اما در نهایت همه چیز به شما بستگی دارد که می‌خواهید این آواتارهای سه بعدی چگونه به نظر برسند.

اگرچه AR Emoji دارای چندین ویژگی است - که برخی از آنها بهتر از بقیه کار می کنند - اگر ایده ایجاد استیکرهای سفارشی را دوست داشته باشید که بعداً می توانید هنگام ارسال پیامک در برنامه های رسانه های اجتماعی یا هنگام ایجاد پرونده در Samsung Notes یا موارد مشابه از آنها استفاده کنید، بهتر عمل می کند. واژه پردازها یا اگر می‌خواهید ویدیوهای صفحه تماس/قفل سفارشی را بر اساس نمایش مجازی خود یا شخص/شخصیت دیگری ایجاد کنید. در اصل، شما می توانید آواتار Sam-مانند سامسونگ خود را ایجاد کنید.