پس از گزارش‌های زیادی مبنی‌بر اینکه قیمت اشتراک توییتر آبی به‌زودی به 19.99 دلار افزایش خواهد یافت؛ ایلان ماسک، مالک و مدیرعامل فعلی این شبکه اجتماعی، امروز به‌صورت رسمی اعلام کرد که این سرویس اکنون 8 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. این مقدار کمی بیشتر از قیمت فعلی 4.99 دلار است، اما این سرویس اکنون شامل دریافت نشان آبی تأییدشده (Verified) نیز می‌شود.

در آینده، تا زمانی که در سرویس اشتراک آبی پریمیوم توییتر مشترک باشید، برای همه قابل‌دسترسی خواهد بود. علاوه‌بر نشان تأییدشده، این سرویس شامل پاسخ‌ها، اشاره‌ها و جستجوهای اولویت‌دار نیز می‌شود، به این معنی که کاربر تأییدشده در توییتر اولویت خواهد داشت و احتمال اینکه حساب مشابه باعث سردرگمی شود، کمتر می‌شود.

علاوه‌بر این، حساب‌های تأییدشده نیز قابلیت توییت کردن ویدیوها و صداهای طولانی‌تر را خواهند داشت. این ویژگی چیز جدیدی نیست، زیرا مشترکین آبی فعلی توییتر ازطریق Twitter Labs به آن دسترسی دارند. به‌عنوان آخرین امتیاز، کاربران توییتر آبی نصف تعداد تبلیغات کاربران عادی را مشاهده خواهند کرد. ماسک هنوز زمان وقوع این تغییر را اعلام نکرده است. درحال‌حاضر، صفحه اشتراک توییتر آبی قیمت قدیمی 4.99 دلار را نشان می‌دهد