هر کاربر گلکسی که این شانس را داشته باشد که Android 13 و One UI 5.0 بتا را امتحان کند و از برنامه Samsung Music برای نیازهای موسیقی خود استفاده کند، می‌داند که این برنامه قبلاً روی نسخه جدید Android و One UI کار می‌کند. حتی در آن زمان، Samsung Music اکنون به‌روزرسانی دریافت می‌کند که پشتیبانی رسمی از اندروید 13 و One UI 5 را اضافه می‌کند.طبق معمول، یک برنامه سامسونگ که از نسخه جدید اندروید پشتیبانی می‌کند معمولاً نشان می‌دهد که نسخه پایدار عمومی آن به زودی منتشر می‌شود، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که این اتفاق بیفتد. اخیراً به طور انحصاری گزارش دادیم که سامسونگ تعدادی از دستگاه‌های خود را تا قبل از سال 2023 به اندروید 13 و One UI 5.0 به‌روزرسانی خواهد کرد، اما هنوز سه ماه تا خداحافظی با سال 2022 باقی مانده است.

علاوه بر پشتیبانی رسمی One UI 5.0، سامسونگ می‌گوید که نسخه جدید این برنامه برخی از باگ‌ها را نیز رفع می‌کند. همچنین می‌گوید طرح‌بندی ویجت بهبود یافته است، اما این تغییر خاص در بسیاری از به‌روزرسانی‌های اخیر برنامه ذکر شده است و همانطور که انتظار می‌رفت، آخرین به‌روزرسانی روی ویجت‌های موجود نیز تأثیری ندارد.

برای دانلود آخرین نسخه Samsung Music، این لینک را در گوشی هوشمند گلکسی خود بزنید تا به صفحه فروشگاه گلکسی موسیقی سامسونگ بروید و دکمه Update را بزنید. اگر این پیوند کار نکرد، کافی است برنامه Samsung Music را باز کنید، روی سه نقطه در گوشه بالا ضربه بزنید، تنظیمات را باز کنید، روی About Samsung Music ضربه بزنید و دکمه Update را در آنجا بزنید.

برای برخی از دستگاه‌ها و مناطق، به‌روزرسانی ممکن است فوراً در دسترس نباشد. در این صورت، به سادگی چند ساعت یا یک یا دو روز قبل از بررسی مجدد صبر کنید.