به روز رسانی جدیدی برای برنامه خود دریافت می کند که محدودیت زمانی هر استوری را از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش می دهد. در حال حاضر، مدت زمان هر استوری در اینستاگرام به 15 ثانیه محدود شده است. اگر ویدیویی ضبط کنید یا محتوایی را ارسال کنید که طولانی تر از آن باشد، اینستاگرام به طور خودکار آن ویدیو را به چند کلیپ 15 ثانیه ای تقسیم می کند.نگاه کردن به استوری در بخش‌های تقسیم‌شده، تجربه خوشایندی نیست. وقتی استوری را ذخیره می‌کنید، به‌عنوان چندین ویدیوی 15 ثانیه‌ای ذخیره می‌شوند. این بدان معنی است که هر زمان که می خواهید به آن ویدیوها در گالری تلفن خود نگاه کنید، باید چندین کلیپ را مرور کنید. آزاردهنده‌تر این است که اگر می‌خواهید متن، استیکر، موسیقی یا نوعی افکت را به ویدیو یا محتوایی که بیش از 15 ثانیه در استوری‌ها طول می‌کشد اضافه کنید، باید آن را به هر کلیپ 15 ثانیه‌ای جداگانه اضافه کنید و محتوا را تراز کنید. بین تمام آن داستان‌ها تا یکدست به نظر برسند.

خوب، دیگر لازم نیست از آن همه دردسر عبور کنید. اپلیکیشن اینستاگرام به‌روزرسانی جدیدی دریافت می‌کند که با آن می‌توانید ویدیو یا محتوایی بدون وقفه تا 60 ثانیه ضبط و ارسال کنید.

اینستاگرام اعلام نکرده است که کدام نسخه از برنامه این ویژگی جدید را ارائه می‌کند و چه زمانی به‌روزرسانی را آغاز می‌کند. با این حال، می‌توانیم ویدیوهای 60 ثانیه‌ای را با استفاده از Instagram v254.0.0.19.109 در Galaxy S22+ ضبط و ارسال کنیم. از آنجایی که این به‌روزرسانی سمت سرور است، ممکن است نتوانید فوراً از این ویژگی استفاده کنید.