حالت تعمیر سامسونگ برای گوشی های گلکسی با هدف محافظت از داده های شما در برابر تکنسین های جاسوس است.

-سامسونگ یک Repair Mode جدید برای گوشی های گلکسی معرفی کرده است.

-دسترسی به اطلاعات شخصی تلفن شما را در زمانی که برای تعمیر است محدود می کند.-این ویژگی ابتدا در سری Galaxy S21 Ultra در کره جنوبی عرضه خواهد شد.

سامسونگ حالت تعمیر جدیدی را به گوشی‌های گلکسی اضافه می‌کند تا مشتریان مضطربی را که به تکنسین‌های دستگاه‌هایشان اعتماد ندارند، آرام کند.
همیشه وقتی مجبور می‌شوید گوشی خود را در یک مرکز تعمیر تحویل بگیرید،باید بدانید اطلاعات شخصی‌تان ایمن هستند یا خیر. همچنین نمی‌خواهید که فن‌آوری‌های تعمیر دستگاه شما را برای عکس‌های خصوصی، پیام‌ها یا اطلاعات مالی جستجو کنند.

-حالت تعمیر سامسونگ از همه اینها جلوگیری می کند. این حالت در تنظیمات زیر منوی "Battery and Device Care" ظاهر می شود. پس از انتخاب، تلفن راه اندازی مجدد می شود و دسترسی به داده های شخصی را محدود می کند. زمانی که گوشی در حالت تعمیر است، فقط برنامه های از پیش نصب شده پیش فرض قابل دسترسی خواهند بود.

-پس از تعمیر دستگاه، کاربران می توانند از حالت تعمیر خارج شده و دوباره به داده های شخصی دسترسی داشته باشند. آنها فقط باید گوشی خود را از طریق تشخیص الگو/اثر انگشت ریبوت کرده و قفل آن را باز کنند.

متأسفانه، این ویژگی در حال حاضر فقط برای دستگاه های گلکسی در کره جنوبی ارائه می شود، اما نمی دانیم که چرا سامسونگ آن را در بازارهای دیگر نیز عرضه نمی کند.

طبق پست رسمی سامسونگ ، حالت تعمیر ابتدا در سری Galaxy S21 وارد خواهد شد. در آینده به دستگاه های دیگر نیز گسترش خواهد یافت.