وب سایت رسمی سامسونگ در ایالات متحده در اوایل این ماه؟ خوب، هنوز در اقدام Stateside وجود ندارد، اما اکنون در بریتانیا در دسترس است.سامسونگ شارژر ساعت هوشمند Galaxy Charger Cradle را در یک رنگ (نقره ای) با قیمت 20 پوند ارائه می دهد. این شارژر دیواری در فروشگاه های خرده فروشی ارائه نمی شود، بنابراین باید از شارژر خود استفاده کنید یا جداگانه بخرید. ابعاد دستگاه 69.7 x 70 x 83.3 میلی متر و وزن آن 95 گرم است.

در اصل، Charger Cradle جایگزین شارژرهای بی‌سیم تختی است که به دلیل طراحی غیرعادی بند، با Galaxy Watch 5 Pro کار نمی‌کنند. با این وجود، گهواره با سایر مدل های ساعت هوشمند سامسونگ، از جمله گلکسی واچ 4 و واچ 5 سازگار است.


از زمان نگارش این مقاله، Charger Cradle در بریتانیا در دسترس است، اما در پورتال USA سامسونگ نیز بدون گزینه خرید آن فهرست شده است و ممکن است در مناطق دیگر نیز موجود باشد. به احتمال زیاد به زودی وارد قفسه های بازارهای دیگر خواهد شد.

اگر گلکسی واچ 5 پرو دارید یا قصد خرید آن را دارید، اگر نمی‌خواهید از کیس شارژی موجود در آن استفاده کنید، ممکن است بخواهید این پایه شارژر را نیز بخرید. البته، این مشکل Wireless PowerShare را حل نمی کند، اما با این وجود، گزینه های بیشتری برای شارژ دستگاه خود بدون نیاز به برداشتن بند مچ در ابتدا خواهید داشت.