یک روز پس از اینکه گلکسی A52 شروع به دریافت به‌روزرسانی امنیتی سپتامبر 2022 کرد، گلکسی A52 5G نیز شروع به دریافت آن کرد. گلکسی A52s 5G یک هفته پیش این آپدیت را دریافت کرد. به‌روزرسانی جدید در برخی از کشورهای آمریکای لاتین در دسترس است و می‌تواند در روزهای آینده به کشورهای بیشتری گسترش یابد.آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای Galaxy A52 5G با نسخه سیستم عامل A526 ارائه می شود. در برزیل، کلمبیا و جمهوری دومینیکن در حال اجراست. وصله امنیتی سپتامبر 2022 که در به‌روزرسانی جدید گنجانده شده است، ده‌ها آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف می‌کند.همچنین رفع اشکال کلی و بهبود پایداری دستگاه را برای گوشی سامسونگ به ارمغان می آورد.

اگر کاربر گلکسی A52 5G در هر یک از کشورهای ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید. همچنین می‌توانید فایل میان‌افزار جدید را از پایگاه داده سیستم‌افزار ما دانلود کرده و آن را به صورت دستی در Galaxy A52 5G خود فلش کنید.

گلکسی A52 5G سال گذشته در کنار گلکسی A52 و گلکسی A72 عرضه شد. این رابط کاربری One UI 3 مبتنی بر اندروید 11 را به طور کامل اجرا کرد و در اوایل سال جاری به روز رسانی One UI 4 مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرد. در آینده دو آپدیت دیگر سیستم عامل اندروید را دریافت خواهد کرد.

سامسونگ یکی از آن برندهایی است که با میزبانی چندین رویداد در طول سال، تلاش مستمری برای ارتباط با کاربران و طرفداران خود دارد. امسال، این شرکت «رویداد هواداران کهکشانی» را در باغ رز اورلند، کره جنوبی، در 8 اکتبر برگزار خواهد کرد. رویداد فن های گلکسی یک رویداد فرهنگی است که این شرکت از سال 2018 میزبانی می کند و به طرفداران اجازه می دهد تجربه خود را از استفاده از دستگاه گلکسی به اشتراک بگذارند و همچنین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

برای جشن گلکسی فن امسال، علاقه مندان می توانند برنامه های خود را از 15 تا 28 سپتامبر در Samsung.com و از 15 تا 25 سپتامبر در فروشگاه Galaxy Campus ارسال کنند.