به نظر می رسید که هر سه ماه، طرفداران سامسونگ مشتاقانه منتظر عرضه یک دستگاه جدید بزرگ از سوی این شرکت بودند. شما در ابتدای سال، پرچم‌داران گلکسی اس را داشتید، پس از آن گلکسی نوت و گوشی‌های تاشو در نیمه دوم و مدل‌های «نسخه فن» پرچم‌دار گلکسی اس آن سال تا پایان سال.
این شامل انبوهی از دستگاه‌های میان‌رده، مقرون‌به‌صرفه و پایین‌رده‌ای که این شرکت در طول سال عرضه کرد، نمی‌شود. همچنین شامل ساعت‌های هوشمند، هدفون‌ها و تبلت‌هایی که این شرکت گهگاهی عرضه می‌کند، نمی‌شود. سامسونگ طی سال گذشته تغییرات عمده‌ای را در خط تولید خود ایجاد کرده است و یک تغییر بزرگ، ایجاد شکاف قابل توجهی است که ممکن است برای سامسونگ پر کردن آن دشوار باشد.ما به طور انحصاری در اوایل سال جاری گزارش دادیم که Galaxy S22 FE در حال لغو شدن است. از آنجایی که گلکسی اس 21 FE بسیار خوب عمل کرد، این موضوع غافلگیرکننده بود. سامسونگ قبلاً گفته بود که اکنون هر سال یک مدل جدید Fan Edition را عرضه خواهد کرد. با این حال، این شرکت تصمیم گرفت که این مورد برای Galaxy S22 FE صادق نباشد.گزارش بعدی از کره جنوبی نشان داد که این ممکن است با کمبود تراشه جهانی مرتبط باشد. ظاهراً این شرکت باید بین افزایش تولید گلکسی اس 22 اولترا که فروش بسیار خوبی داشت یکی را انتخاب می کرد یا گلکسی اس 22 FE را عرضه می کرد. از آنجایی که حاشیه سود در Ultra بیشتر است، سامسونگ تصمیم گرفت از این تراشه ها برای Galaxy S22 Ultra استفاده کند و از عرضه Galaxy S22 FE برای امسال صرف نظر کند.
طبق گزارش‌ها، عرضه تراشه‌های سری گلکسی اس 22 از ابتدا بسیار محدود بوده است. سامسونگ در ابتدا قصد داشت 3 میلیون دستگاه گلکسی اس 22 FE تولید کند اما تصمیم گرفت به جای آن از این تراشه ها برای Ultra استفاده کند. این بدان معناست که تراشه‌ای برای Galaxy S22 FE باقی نمی‌ماند و مدل باید لغو شود.