امروز شایعاتی مبنی بر میزبانی رویدادی در 7 سپتامبر تایید کرد و می توان با اطمینان خاطر معقول گفت که این رویداد برای معرفی خانواده آیفون 14، ساعت های هوشمند جدید و ایرپادها برگزار می شود.

 این دعوت یک طراحی بسیار فضا محور دارد و به انواع حدس و گمان ها در مورد آنچه ممکن است اشاره کند منجر شده است.

آیا دعوت به رویداد آیفون 14 باید معنایی داشته باشد؟

 نه لزوما، اما اپل دوست دارد تصاویر مبهم در دعوت‌های خود داشته باشد و اگر تاریخ نشانه‌ای باشد، آثار هنری تصادفی نیستند و اغلب چیزهایی را پیش‌گویی می‌کنند، اما لزوماً چیزهای مهمی ندارند. 

- شعار آیفون 13: به‌عنوان مثال، سال گذشته، شعار «California Streaming» بود و برخی گمان می‌کردند که تصاویر به حالت پرتره برای ویدیوها و گرافیت و گزینه‌های رنگ طلایی اشاره می‌کنند و این موضوع محقق شد.

- شعار آیفون 12: شعار «سلام، سرعت» بود که نشان‌دهنده تراشه 5 نانومتری A14 Bionic و اتصال 5G بود، اما همانطور که اکنون می‌دانیم، گرافیک همراه آن هیچ سرنخی در خود نداشت. 

- شعار آیفون 11: دعوتنامه «فقط با نوآوری» آیفون 11 دارای رنگ‌های مشابهی بود. اگر بخواهیم معنای دعوت آیفون 14 را کشف کنیم، یک نقطه شروع خوب، شایعات است. 

اول از همه، ما عملکرد همیشه روشن شایعه شده را داریم، که احتمالاً به آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی اجازه می دهد تا فقط برخی از قسمت های نمایشگرهای OLED را برای نشان دادن اطلاعات قابل مشاهده مانند زمان روشن کنند. ، سطح باتری و اعلان ها در حالی که قفل هستند. شاید این چیزی است که آسمان تاریک و ستاره ها به آن اشاره می کنند؟ 

*اتصال ماهواره ای شایعه شده بود که آیفون 13 سال گذشته قابلیت اتصال ماهواره‌ای را ارائه می‌دهد، اما این امر محقق نشد و اکنون انتظار می‌رود که سری آیفون 14 با ویژگی‌های او عرضه شود. هنگامی که پوشش تلفن همراه در دسترس نیست، به شما امکان می دهد از طریق شبکه های ماهواره ای پیام ارسال کنید. از آنجایی که ماهواره ها در فضا شناور هستند، موضوع فضایی ممکن است به نوعی تاییدی باشد که این ویژگی در راه است.*