این موارد جدید است سامسونگ در چند تکرار اخیر بر بهبود ویژگی های امنیتی مرورگر خود تمرکز کرده است. نسخه آتی اینترنت 19.0 نیز از این قاعده مستثنی نیست، بنابراین انتظار می‌رود که ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی بیشتری در زمان عرضه نهایی در اواخر سال جاری ارائه شود.

در حال حاضر، طرفداران سامسونگ می توانند نسخه بتای مرورگر اینترنت 19.0 سامسونگ را دانلود کرده و از برخی ویژگی ها و بهبودهای جدید اضافه شده توسط این شرکت کره جنوبی لذت ببرند.

- اول و مهمتر از همه، نسخه جدید برنامه کار بسیار بهتری در شناسایی و ردیابی انجام می دهد.

- عملکرد هوشمند ضد ردیابی مانع از استفاده ردیاب‌ها از تکنیک‌های تغییر مسیر پیشرفته برای جمع‌آوری داده‌های کاربر می‌شود. 

- مهمتر از آن،عملکرد مبتنی بر هوش مصنوعی را برای شناسایی دامنه‌هایی که «با ردیاب‌های طبقه‌بندی‌شده تبانی می‌کنند» بیشتر می‌کند. علاوه بر این، این برنامه اکنون تشخیص فیشینگ مشابه را بهبود می بخشد تا کاربران بتوانند از بازدید از سایت های تقلبی با استفاده از URL مشابه اجتناب کنند. 

- برخی از ترفندهای بسیار مورد نیاز نیز اجرا شده اند، مانند نماد قفل در نوار آدرس، که به کاربران اجازه می دهد تا میزان امنیت اتصال خود به وب سایت را بررسی کنند.می‌توانید در یک نگاه ببینید که چند ردیاب مسدود شده‌اند، و همچنین کوکی‌ها را بررسی کرده و حتی حذف کنید. 

- ناگفته نماند که اکنون می توانید از نماد قفل برای اجازه دادن یا مسدود کردن فوری مجوزهای مکان، دوربین و میکروفون استفاده کنید. 

در نهایت، این نسخه بتا از اینترنت سامسونگ، امکان همگام‌سازی نشانک‌های کاربران را بین مرورگر رایانه شخصی کروم و مرورگر موبایل از طریق برنامه افزودنی کروم برنامه ارائه می‌کند. اساساً، شما می توانید از طریق نشانک های ذخیره شده در گوشی هوشمند خود به وب سایت های رایانه شخصی خود دسترسی داشته باشید و بالعکس.

به گفته سامسونگ، مرورگر جدید اینترنت 19.0 تا سه ماهه چهارم 2022 منتشر نخواهد شد، اما می‌توانید نسخه بتا را از فروشگاه Google Play و Galaxy Store دانلود کنید