خط تولید AirPods یکی از محبوب‌ترین سری هدفون‌های بی‌سیم واقعی در سراسر جهان است و این شرکت در این بخش بر بازار تسلط دارد. این شرکت به طور مرتب نسخه جدیدی از AirPods را راه اندازی می کند تا همچنان رهبر بازار باقی بماند.
انتظار می‌رود که این شرکت نسل دوم Apple AirPods Pro را در اواخر سال جاری عرضه کند، اما قبل از آن، برخی از جزئیات کلیدی در مورد کیس شارژ سری Apple AirPods به صورت آنلاین منتشر شده است.
طبق آخرین گزارش ، تمام مدل‌های ایرپاد اپل با یک کیس شارژ همراه با USB Type-C برای شارژ عرضه می‌شوند. تاکنون، این شرکت پورت لایتنینگ اختصاصی خود را روی کیس AirPods ارائه می‌کند.

هنوز مشخص نیست که آیا ایرپاد پرو آینده اپل که انتظار می‌رود در ماه‌های آینده رسمی شود، دارای پورت USB-C خواهد بود یا خیر. شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد اپل ممکن است سال آینده یک کیس با USB-C برای AirPods Pro عرضه کند.

* انتظار می‌رود اپل پورت شارژ USB-C را در تمام مدل‌های آیفون اپل که در سال 2023 عرضه می‌شوند، همراه با تمام مدل‌های آی‌پد ارائه کند. این به دلیل حکم اتحادیه اروپا است که USB-C را به عنوان درگاه شارژ استاندارد برای همه دستگاه‌ها قرار داده است.