یکی دیگر از ویژگی های پلت فرم چت محبوب واتس اپ، به ویژه برای ادمین ها است.

 اخیراً واتس اپ در حال توسعه یک سری ویژگی های جدید برای پلتفرم خود برای گسترش لیست ویژگی های خود دیده شده است. اکنون، یکی دیگر از ویژگی‌های متمرکز بر چت گروهی در حال آزمایش است.نکته قابل توجه، طبق گفته WABetaInfo، در آخرین نسخه آزمایشی WhatsApp، ویژگی جدیدی در دست توسعه است که در صورت فعال شدن، به مدیران این قدرت را می‌دهد تا تصمیم بگیرند چه کسی می‌تواند به چت‌های گروهی بپیوندد. در آخرین به‌روزرسانی بتا واتس‌اپ،این آپشن قابل مشاهده است.

طبق اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده، این ویژگی در قسمت تنظیمات گروه در دسترس است. آپدیت جدید 2.22.18.9 بتای واتس اپ با این ویژگی همراه نیست. با این حال، افراد WABetaInfo با موفقیت توانستند آن را فعال کنند. علاوه بر این، آنها همچنین حدس می‌زنند که پس از فعال کردن این ویژگی، فهرستی از درخواست‌های در حال انتظار برای پیوستن به چت گروهی را می‌بینید.
همچنین، انتظار می‌رود که پس از فعال شدن این ویژگی، زمانی که شخصی می‌خواهد به یک چت گروهی بپیوندد، ادمین‌های گروه اعلان دریافت کنند. خوب است که برخی از اختیارات واقعی را به ادمین بدهید زیرا به دور نگه داشتن افراد ناخواسته از یک گروه کمک می کندو می توانند از حریم خصوصی کاربران محافظت کنند. این همچنین به مدیران اجازه می دهد تا با اعضای گروه چک کنند تا صحت درخواست چت را تأیید کنند.