با توجه به حذف کدهای موجود در آخرین نسخه اپلیکیشن Health سامسونگ، این شرکت قصد دارد به زودی یک ویژگی مفید جدید را به ساعت‌های هوشمند خود اضافه کند. شما می‌توانید داده‌های سلامت جمع‌آوری‌شده توسط یک ساعت هوشمند برای یک کودک یا سایر اعضای خانواده را در تلفن هوشمند خود نظارت کنید.

برای شروع کار، البته یک فرآیند تأیید وجود خواهد داشت که به یک حساب سامسونگ اجازه می دهد تا داده های سلامت سایر حساب ها را پردازش کند. بررسی‌های حریم خصوصی و امنیتی برای اینکه از این ویژگی نتوان سوء استفاده کرد، تعبیه شده است. هر عضوی از یک گروه خانواده می‌تواند در هر زمانی اشتراک‌گذاری داده‌های خود را متوقف کند یا آنچه و میزان اشتراک‌گذاری‌شان را تغییر دهد. دسترسی به اطلاعات سلامت کودک نیز مستلزم رضایت سرپرست قانونی است.

داده‌های مشترک به‌طور خودکار حذف می‌شوند و در صورت عدم فعالیت طولانی‌مدت، مجوز اشتراک لغو می‌شود، و سپس باید دوباره کل فرآیند تأیید را طی کنید. برای پر نگه داشتن داده ها در طول زمان، فرزند شما یا سایر بستگان شما باید به طور مداوم ساعت گلکسی خود را بپوشند.

به راحتی می توان حدس زد که این ویژگی در گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ اولترا که قرار است هفته آینده در 10 ژوئیه رسمی شود، عرضه خواهد شد. این اتفاق با به‌روزرسانی One UI 6 Watch رخ می‌دهد.