اپل اخیراً اعلام کرده است که از 19 ژانویه ساعت 5:00 صبح ، پیش‌سفارش‌های اپل ویژن پرو را در ایالات متحده آغاز می‌کند و انتظار می‌رود اولین در 2 فوریه ارسال شوند. مانند همه محصولات جدید کوپرتینویی، ما نیز مطمئناً برای به دست آوردن زودهنگام موانعی وجود دارد. این احتمالاً حتی بیشتر در مورد Apple Vision Pro کاربرد دارد زیرا تحلیلگران کمبود سخت افزار و در دسترس بودن اولیه بسیار محدود را برای این محصول پیش بینی کرده اند.

اکنون ایده بیشتری وجود دارد که فرآیند پیش‌سفارش اولیه اپل ویژن پرو چگونه خواهد بود و ظاهراً نیاز به اسکن صورت با یک دستگاه اپل سازگار با Face ID دارد. بنابراین، خریداران بالقوه باید یک آیفون یا آی‌پد سازگار آماده و آخرین برنامه اپل استور را برای انجام مراحل نصب داشته باشند.

افرادی که در MacRumors مشغول به کار بودند همچنین رشته ای را در برنامه Apple Store پیدا کردند که می گوید: "شما می توانید صورت خود را اسکن کنید تا اندازه خود را برای Apple Vision Pro تعیین کنید" که نشان می دهد اسکن ممکن است برای همه خریداران آینده اجباری نباشد.

همچنین جالب است بدانید که Apple Vision Pro با یک بند گره تک نفره و بند حلقه دوگانه عرضه می شود و یک مهر و موم نوری و دو بالشتک مختلف لایت سیل در بسته بندی، و همچنین یک پارچه پولیش، یک باتری، یک USB- وجود دارد. کابل C و آداپتور USB-C.

بنابراین به نظر می رسد که هر کاربر بدون توجه به اسکن صورت، حداقل چند گزینه مناسب را دریافت می کند؟ یا شاید اینها همچنان بر اساس اسکن برای یک تخمین تقریبی از نوعی باشد؟

 به نظر می رسد که اپل قطعاً می خواهد Vision Pro یک دستگاه کاملا شخصی و متناسب باشد، نه دستگاهی که به راحتی و به طور موثر با دیگران به اشتراک گذاشته شود. این واقعیت بیشتر توسط الزامات خرید برای درج‌های اپتیکال اختیاری 149 دلاری ZEISS برای کاربرانی که نیاز به اصلاح دید دارند، پشتیبانی می‌شود. ظاهراً این به یک نسخه معتبر نیاز دارد.

در نهایت، اپل همچنین سیاست نمایشی در فروشگاه خود را برای Vision Pro شرح داد. در ابتدا در آخر هفته راه اندازی بر اساس اولویت اول انجام می شود، اما همچنان نیاز به ثبت نام دارد.

به عنوان یادآوری، اپل در ابتدا Vision Pro را فقط در ایالات متحده و در یک نسخه 256 گیگابایتی با قیمت 3499 دلار عرضه می کند.

کوپرتینویی اشاره کرد که سایر انواع ذخیره سازی نیز احتمالاً در آینده در دسترس خواهند بود.