Samsung Galaxy Flip 4 که اخیرا توسط سامسونگ رونمایی شد دارای مقاومت IPX8 در برابر آب است، به علاوه از Gorilla Glass Victus+ استفاده می‌کند، بنابراین صفحه نمایش بسیار محکم‌تر از آن چیزی است که معمولاً در این نوع گوشی‌های هوشمند مشاهده می‌کنید.

 Samsung Galaxy Flip 4 با 14 درصد شارژ سریعتر نسبت به نسل قبلی و همچنین مدت زمان طولانی تر باتری، برای استفاده تمام روز عالی است. حتی می‌توانید آن را با ساعت گلکسی سامسونگ خود جفت کنید و طراحی را طوری تنظیم کنید که با هر دو دستگاه مطابقت داشته باشد.


اگرچه سامسونگ نوآوری های خود را در آنجا متوقف نکرده است. اگر می‌خواهید رویکردی جامع‌تر برای سلامتی خود داشته باشید، Samsung Galaxy Watch 5 به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

دارای ردیابی و نظارت بر خواب پیشرفته است که اهمیت خواب خوب شبانه را برای دستاوردهای روزانه شما درک می کند.
با استفاده از این داده ها، Galaxy Watch 5 خواب را به سطح بالاتری می برد و به شما آموزش می دهد که چگونه خواب خود را بهبود ببخشید و داده های استفاده از تلفن خود را تجزیه و تحلیل می کند تا در مورد زمان خوابی که بهترین کار را برای شما دارد تصمیم بگیرید.
در طول ساعات بیداری، ردیابی دقیق سلامت به این معنی است که می توانید ترکیب بدن خود را در طول زمان بررسی کنید

* شما میتوانید ضربان قلب و حتی فشار خون خود را کنترل کنید*

همچنین Samsung Galaxy Watch 5 Pro نیز وجود دارد. با ردیابی GPS به ویژگی های فوق اضافه می کند. همیشه می‌توانید ببینید کجا در حال کاوش هستید، و اطمینان حاصل کنید که می‌توانید هر بار تمرین خود را بیشتر انجام دهید.
با فوکوس بیرونی، Samsung Galaxy Watch 5 Pro به لطف قاب تیتانیومی سخت، بند سگک مغناطیسی استحکام بیشتری دارد.


Samsung Galaxy Buds 2 Pro که با طراحی ارگونومیک پیشرفته نسبت به مدل قبلی بسیار راحت است، در سه رنگ (گرافیت، سفید و بنفش بورا) موجود است، بنابراین به راحتی با زیبایی شما مطابقت دارد.

با ارائه کیفیت صدای 24 بیتی ، همراه با بلندگوی پویا دو طرفه و صدای غوطه ور 360 درجه، احساس می کنید که واقعاً در حال گوش دادن به یک کنسرت زنده هستید.