هفته گذشته، کارشناس معتبر Ice Universe گفت که Samsung Galaxy S24 Ultra سال آینده دارای یک دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی 3x خواهد بود که اکنون ادعا می کنند از سنسور 1/2.52 اینچی استفاده می کند.

با استفاده از این سنسور، سامسونگ باید کیفیت تصویر با زوم 5 برابری داشته باشد و به همین دلیل است که شایعاتی مبنی بر جایگزینی واحد تله فوتو 3 برابری گلکسی اس 23 اولترا با دوربین تله فوتو 5 برابری در اس 24 اولترا منتشر شده است.

در حالی که سامسونگ در حال ارتقاء از واحد تله فوتو 10 مگاپیکسلی 3 برابری است، Ice Universe می گوید که برند کره ای همچنان از دوربین پریسکوپ 10 مگاپیکسلی S23 Ultra استفاده خواهد کرد، درست مانند دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی. مشخص نیست که آیا سامسونگ از واحد 12 مگاپیکسلی فوق عریض S23 Ultra در S24 Ultra مجددا استفاده خواهد کرد یا خیر.

علاوه بر افشای جزئیات دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا، آیس یونیورس ادعا کرد که اس 24 اولترا با صفحه نمایش ارتقا یافته عرضه خواهد شد اما به جزئیات آن اشاره نکرد. امیدواریم در ماه های آینده شفافیت بیشتری در مورد آن داشته باشیم.