واتس اپ اکنون به طور رسمی برای ساعت های هوشمند Wear OS در دسترس است. پیش از این، یک نسخه بتا برای چند ماه منتشر شده بود، اما این نسخه بتا نیست - این یک ساخت پایدار و نهایی است.

برای نصب و استفاده از آن، باید ساعت هوشمند Wear OS 3 داشته باشید. این برنامه به شما امکان می دهد مکالمات جدیدی را شروع کنید، به پیام ها با متن پاسخ دهید، پیام های صوتی ارسال کنید، از ایموجی استفاده کنید و از مچ دست خود تماس بگیرید. همچنین پشتیبانی برای پاسخ های سریع وجود دارد. به طور طبیعی، اگر ساعت هوشمند Wear OS 3 شما قابلیت اتصال داده تلفن همراه خود را دارد، می‌توانید همه این کارها را بدون اینکه تلفن خود را در نزدیکی داشته باشید و به ساعت خود متصل کنید، انجام دهید.

جالب است که شاهد انتشار این برنامه در حال حاضر، دقیقاً یک هفته قبل از رویداد بزرگ Unpacked سامسونگ باشیم که طی آن این شرکت کره ای، در میان بسیاری موارد دیگر، ساعت های هوشمند Wear OS جدیدی را معرفی خواهد کرد. شاید زمان بندی تصادفی باشد؟

به هر حال، گوگل همچنین در ماه می اعلام کرد که Spotify کاشی‌های جدیدی را برای اپلیکیشن Wear OS خود در سال جاری منتشر می‌کند، بنابراین امیدواریم که به زودی این کاشی‌ها به دنیای اپلیکیشن‌های شخص ثالث برای پلتفرم پوشیدنی گوگل تزریق شوند.