این برنامه به شما امکان می‌دهد فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را پیدا کنید که می‌توانید از طریق پلتفرم‌های مختلف از جمله Pluto TV، Tubi TV، Plex، Prime Video، Peacock، YouTube و غیره، آن‌ها را در صورت تقاضا تماشا کنید.

- شما میتوانید از 50 کانال تلویزیون زنده بدون نیاز به اشتراک، ثبت نام یا دانلود لذت ببرید.

کانال‌های تلویزیونی زنده، برخلاف پلتفرم‌هایی که امروزه Google TV ارائه می‌کند، نیازی به دانلود برنامه شخص ثالث ندارند. این نشان می دهد که باید برنامه های زنده متنوعی از جمله "اخبار، ورزش، فیلم و نمایش" وجود داشته باشد. جالب‌تر از آن، یک تصویر گرافیکی کشف کرد که 34 کانال از 50 کانال تلویزیونی زنده را نشان می‌داد.

- آن لیست شامل:

ABC News Live / آشپزخانه آزمایشی آمریکا / کلاسیک آمریکایی / اخبار سی بی سی و...

باز هم، اینها تنها بخشی از 50 کانالی است که به کاربران Google TV ارائه می شود. این که چه زمانی منتشر می شود - اگر انجام شود - مشخص نیست. این برنامه هنوز راه زیادی در پیش دارد تا با مقدار محتوای موجود در Samsung TV Plus که بیش از 200 کانال را پشتیبانی می کند، مطابقت داشته باشد.

- کاربران اندروید می توانند این اپلیکیشن را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنند.

- کاربران آیفون اپل می توانند این برنامه را از اپ استور دانلود کنند.

به خاطر داشته باشید که تا زمانی که «کانال‌های تلویزیون Google» ظاهر شود، برنامه Google TV راهی برای مدیریت پخش جریانی برنامه‌های شخص ثالثی است که برای تماشای فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی استفاده می‌کنید. این برنامه همچنین به شما کمک می‌کند فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان را پیدا کنید و با مشاهده محتوایی که به آن‌ها موافق یا مخالف می‌دهید، الگوریتم Google به شما کمک می‌کند تا نمایش‌ها و فیلم‌هایی را برای تماشای شما توصیه کند.