سری Samsung Galaxy Watch6 در تاریخ 27 جولای عرضه می شود و از دو مدل در دو اندازه مختلف تشکیل می شود. دو مدل مختلف وجود خواهد داشت - گلکسی واچ 6 و مدلی که قاب چرخان را باز می گرداند - گلکسی واچ 6 کلاسیک. Watch6 در اندازه‌های 40 و 44 میلی‌متری عرضه خواهد شد، در حالی که Watch4 Classic در سایزهای 43 و 47 میلی‌متری عرضه خواهد شد.

این دو مدل ساعت تنها با Wi-Fi و Wi-Fi + LTE نیز در دسترس خواهند بود. سامسونگ امتیازات پیش‌سفارش را در بازارهای منتخب ارائه می‌کند.

در همین حال، سون هیونگ مین بازیکن محبوب فوتبال کره ای در حال تکان دادن گلکسی واچ 6 در فرودگاه بین المللی اینچئون دیده شد. این ستاره سفیر برند گلکسی برای سامسونگ خواهد بود.

از نظر مشخصات، مدل های گلکسی واچ 6 از چیپست اگزینوس W930 با 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی استفاده می کنند. ساعت 40 میلی‌متری Watch6 و 43 میلی‌متری Watch6 Classic دارای باتری 300 میلی‌آمپر ساعتی خواهند بود، در حالی که مدل‌های بزرگ‌تر دارای باتری 425 میلی‌آمپر ساعتی خواهند بود.

در نهایت، رندرهای کامل ساعت‌ها ظاهر شد و به نظر می‌رسد که ظاهری مشابه با سری Galaxy Watch4 دارند - هم وانیلی و هم کلاسیک (یکی با قاب چرخان).