موضوعات اوایل این هفته وارد شدند و مردم با نام کاربری اینستاگرام خود ثبت نام کردند، زیرا جایگزین توییتر توسط رسانه های اجتماعی عکس محور پشتیبانی می شود. با این حال، بسیاری متوجه شدند که پس از ایجاد نمی‌توانید اکانت Threads را حذف کنید. شما فقط می توانید آن را غیرفعال کنید حذف نام کاربری Threads به طور خودکار روی پروفایل اینستاگرام اعمال می شود و همه چیز را پاک می کند.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، فاش کرد که متا از این موضوع آگاه است و در حال کار بر روی یک راه حل است و به کاربران پیشنهاد کرد اکانت خود را فعلا غیرفعال کنند.

Threads به کاربران این امکان را می دهد که پیام های متنی، ویدیوها، گیف های کوتاه و پست های اینستاگرام را در تاپیک ها قرار دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند پست‌ها را لایک کنند، نظر بدهند، دوباره پست کنند و به اشتراک بگذارند، اما بسیاری از ویژگی‌های دیگر هنوز وجود ندارند. غیرفعال کردن اکانت نمایه و هر محتوای منتشر شده را پنهان می کند و کاربران همچنین می توانند تصمیم بگیرند که خصوصی شوند.

مدیر اجرایی گفت Threads توسط اینستاگرام پشتیبانی می شود و به همین دلیل است که کاربران فقط از یک حساب کاربری استفاده می کنند. آنها به زودی می توانند از جستجوی قوی تری استفاده کنند و ما انتظار داریم که قبل از انتشار هشتگ ها، برگه های انتخاب شده و ابزارهای ویرایشی برای پیوست ها را ببینیم.