Caviar مستقر در دبی که به خاطر دستگاه‌های کلاس لوکس سفارشی‌اش معروف است، امروز Apple Vision Pro Caviar Edition را معرفی کرد که CVR Edition نیز نامیده می‌شود. ویژن پرو توسط اپل به عنوان یک "کامپیوتر فضایی" معرفی می شود و Caviar می گوید ایده آنها در پشت نسخه CVR این بود که این رایانه فضایی را به یک اثر هنری طراح تبدیل کنند.

این برند لوکس برای Apple Vision Pro Caviar Edition از عینک های تام فورد و ماسک های اسکی گوچی الهام گرفت تا این هدست را به "قله ای از تکنولوژی و سبک" تبدیل کند.

Apple Vision Pro Caviar Edition و ماسک محافظ آن با بیش از 1.5 کیلوگرم طلای 18 عیار تزئین شده است، در حالی که هدبند از چرم Connolly ساخته شده است.

کسانی که در مورد Vision Pro خوانده‌اند می‌دانند که اولین هدست AR/VR اپل از EyeSight استفاده می‌کند که با نشان دادن چشم‌های کاربر در هنگام پوشیدن و نزدیک شدن به آن، حس شفافیت دستگاه را ایجاد می‌کند. حتی با وجود اینکه EyeSight به دیگران نشانه‌های بصری می‌دهد مبنی بر اینکه شما در یک محیط غوطه‌ور هستید یا از یک برنامه استفاده می‌کنید، Caviar تصمیم گرفت گزینه‌ای برای حفظ حریم خصوصی در نسخه CVR ارائه دهد تا به کاربران اجازه دهد از زمانی که شرکت پیدا کرده است، چشمان خود را روی صفحه نمایش خارجی پنهان کنند. که همه از نمایش چشمانشان بر روی صفحه نمایش قدردانی نمی کنند.

در حالی که اپل ویژن پرو 3499 دلار قیمت دارد، انتظار می رود Vision Pro CVR Edition قیمت اولیه 39900 دلاری داشته باشد. Caviar تنها 24 دستگاه از Apple Vision Pro Caviar Edition را که قصد دارد در پاییز 2024 عرضه کند، تولید خواهد کرد.