بر خلاف بنفش فعلی موجود، Bora Purple دارای ریل های بنفش است که آن را منحصر به فرد می کند.رنگ جدید با قیمت 799.99 دلار در دسترس خواهد بود.برای کمک به ایجاد تبلیغات در اواسط چرخه، شرکت ها گاهی اوقات رنگ های جدیدی را راه اندازی می کنند. اپل این کار را در WWDC 2022 با مدل های سبز آیفون 13 خود انجام داد و اکنون سامسونگ این کار را برای پرچمدار 2022 خود انجام می دهد.

رنگ جدید Samsung Galaxy S22 با نام "بورا بنفش" شناخته می شود. در کره ای، "Bora" یک نام زنانه است که به "بنفش" ترجمه می شود. بنابراین، به نوعی، رنگ این گوشی به معنای واقعی کلمه "بنفش بنفش" است که جالب است.

آیا سامسونگ قبلاً رنگ بنفش را برای Galaxy S22 ارائه نمی دهد؟ و پاسخ به آن مثبت است، اما در اینجا تفاوت هایی وجود دارد. اول اینکه مدل Bora Purple دارای ریل های بنفش برای مطابقت با پشت بنفش است در حالی که رنگ بنفش دارای ریل های طلایی است. دوم، رنگ بنفش منحصر به Samsung.com است، در حالی که Bora Purple اینطور نیست.

در گالری زیر می بینید که رنگ جدید Galaxy S22 چگونه به نظر می رسد. ما همچنین چند عکس با مدل‌های فانتوم سفید و صورتی طلایی داریم تا بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید.

خوشبختانه، نیازی به پرداخت پول نقد اضافی برای Galaxy S22 بورا بنفش ندارید، زیرا از 10 آگوست با قیمت 799.99 دلار در دسترس خواهد بود. این همان روزی است که رویداد Unpacked سامسونگ، جایی که انتظار می‌رود Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 را عرضه کند. در غیر این صورت، Bora Purple S22 از Samsung.com، AT&T، T-Mobile، US Cellular، Verizon، و Xfinity Mobile در دسترس خواهد بود.

سامسونگ همچنین تایید کرد که رنگ بنفش بورا "اولین بار برای S22" خواهد بود اما اواخر امسال برای دستگاه های جدید گلکسی عرضه خواهد شد.