یک گزارش رسانه ای در ژانویه ادعا کرد که سری گلکسی اس 24 سامسونگ که انتظار می رود در سه ماهه اول 2024 وارد بازار شود، به جای سه مدل، شامل دو مدل می شود - گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 اولترا. گفته می شد که گلکسی اس 24 پلاس توسط شرکت کره ای کنار گذاشته می شود. با این حال، افشای جدید نشان می‌دهد که چنین نخواهد بود و سری S24، مانند سری S23، شامل مدل‌های وانیلی، پلاس و اولترا خواهد بود.

این کلمه از SamMobile و GalaxyClub می آید که ادعا می کنند سری Galaxy S24 توسط سامسونگ با اسم رمز "Muse" شناخته می شود و سه اسم رمز مختلف برای تلفن های هوشمند وجود دارد - Muse 1، Muse 2 و Muse 3 - که نشان می دهد سری S24 شامل پلاس خواهد بود.

اسم رمز گلکسی اس 24 اولترا میوز 3 است، بنابراین گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس می توانند به ترتیب با اسم رمز موس 1 و میوز 2 باشند. این منابع همچنین تاکید کردند که گلکسی اس 24 اولترا دارای دوربین تله فوتو با زوم اپتیکال 5 برابر خواهد بود که جایگزین واحد تله فوتو 3 برابری می شود که در گلکسی اس 23 اولترا مشاهده می شود.

در ماه آوریل، ما شنیدیم که سامسونگ تله فوتو 3 برابری را از S24 Ultra حذف کرده و به نفع یک تله‌فوتوی تا شده تک متغیر با زوم 3 تا 10 برابری می‌کند. برای اطمینان از این موضوع باید منتظر شواهد بیشتری باشیم. و با رونمایی از سری S24 بیش از شش ماه دیگر، می‌توانید انتظار داشته باشید که در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد خط تولید بشنوید.