ماه آینده، سامسونگ میزبان رویداد Galaxy Unpacked در کره جنوبی برای رونمایی از Galaxy Z Fold5 و Galaxy Z Flip5 است، جایی که انتظار می‌رود Galaxy Watch6 و Galaxy Watch6 Classic را نیز رسمی کند. ماه گذشته اولین نگاه خود را به Galaxy Watch6 Classic داشتیم، که اکنون در تصاویر رسمی با واچ 6 وانیلی ظاهر شده است و ساعت های هوشمند را در رنگ های مختلف نشان می دهد.

این منبع ادعا می کند که Samsung Galaxy Watch6 در رنگ های نقره ای، مشکی و بژ در دو اندازه 40 و 44 میلی متری عرضه خواهد شد. از سوی دیگر، Samsung Galaxy Watch6 Classic در اندازه‌های 43 و 47 میلی‌متری با دو رنگ مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. با این حال، ممکن است بعداً شاهد معرفی رنگ های بیشتری از سوی سامسونگ باشیم.

سامسونگ برای هر دو ساعت هوشمند از شیشه کریستال یاقوت کبود استفاده کرده است و همچنین دارای 5 ATM ضد آب و اتصال LTE خواهند بود. تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط منبع نشان می دهد که مدل 40 میلی متری Galaxy Watch6 با اتصال LTE دارای کد مدل SM-R935F است، در حالی که نسخه 44 میلی متری دارای نام مدل SM-R945F است. نوع 44 متری بدون اتصال LTE دارای شماره مدل SM-R940 است.

نسخه 43 میلی‌متری گلکسی واچ 6 کلاسیک با و بدون اتصال LTE به ترتیب دارای نام‌های مدل SM-R955F و SM-R950 خواهد بود.
Watch6 و Watch6 Classic با Exynos W930 SoC مجهز خواهند شد و مدل کلاسیک دارای یک قاب فیزیکی چرخان است. رندرهای امروزی همچنین مدل کلاسیک را با بندهای چرمی و یک سگک پین معمولی نشان می‌دهند، در حالی که تصاویری که قبلاً فاش شده بود آن را با یک نوار سیلیکونی و یک گیره مغناطیسی نشان می‌داد.

سامسونگ گفته است که رویداد Galaxy Unpacked در اواخر جولای برگزار می شود اما هنوز تاریخ آن را تایید نکرده است. شایعات ادعا می‌کنند که در 26 جولای برگزار می‌شود. صرف نظر از این، احتمالاً با نزدیک‌تر شدن به رویداد، اطلاعات بیشتری در مورد سری Galaxy Watch6 خواهیم شنید.