سریع‌ترین اسنپدراگون می‌تواند با سامسونگ تولید شود.
 Samsung Galaxy S23 می تواند قدرتمندترین تلفنی باشد که می توانید در اوایل سال آینده به بازار عرضه کنید.

پرچمدار اصلی بعدی سامسونگ از چیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 هنوز معرفی نشده استفاده خواهد کرد. پادشاه فعلی تراشه‌های گوشی‌های هوشمند، Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 اخیراً عرضه روی گوشی‌های پرچمدار از جمله OnePlus 10T جدید را آغاز کرده است.

انتظار می‌رود کوالکام نسل بعدی چیپست گوشی‌های هوشمند خود را اواخر امسال معرفی کند، اما اعلام نوامبر یا دسامبر به تولیدکنندگان فرصت نمی‌دهد تا این تراشه را برای فصل فروش تعطیلات دسامبر وارد گوشی‌های خود کنند.

( سامسونگ گلکسی اس 23 احتمالاً در فوریه 2023 معرفی خواهد شد)

- این احتمال وجود دارد که هر گلکسی اس 23 که در سراسر جهان فروخته می‌شود دارای تراشه یکسانی باشد و اگر آن چیپ اسنپدراگون 8 نسل 2 باشد، کوالکام یک برد بزرگ را به همراه خواهد داشت.

همچنین گلکسی S23 یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. اگر چنین باتری بزرگی به کوچکترین گلکسی اس 23 ختم شود، عالی خواهد بود، اما تا زمانی که مطمئن شویم از قضاوت خودداری می کنیم. گلکسی اس 22 اولترا فعلی از باتری 5000 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند، در حالی که گلکسی اس 22 کوچکتر از باتری متوسط 3700 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند.

هر تولیدکننده تلفنی سعی نمی‌کند یک دستگاه عالی، سریع‌ترین یا ماندگارترین یا بهترین را روانه بازار کند. گوگل مدل Pixel خودرا«هوشمندترین و سریع‌ترین پیکسل تاکنون» در سایت فروش خود می‌نامد. سامسونگ راضی به شکست دادن خودش نیست، سامسونگ می خواهد همه را شکست دهد.

برای انجام این کار، باید بهترین قطعات را تهیه کند. باید بهترین صفحه نمایش، بهترین دوربین و بهترین چیپست را داشته باشد. چند سالی است که این بدان معناست که چیپست اسنپدراگونی که کوالکام اخیراً عرضه کرده است. مهم نیست که چه گوشی هایی در طول تعطیلات با تراشه های Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 عرضه می شوند، سامسونگ آماده است تا در سال جدید پیشتاز باشد.