اخبار جدید Galaxy Buds2 Pro ادعا می کند که حذف نویز «هوشمند» خواهد بود

این گزارش همچنین دارای برخی مشخصات سخت افزاری و ویژگی های بیشتر برای دستگاه ها است.

انتظار می رود این هدفون ها در تاریخ 20 آگوست (29 مرداد) به عنوان بخشی از Samsung Unpacked معرفی شوند.
هنوز اطلاعات زیادی در مورد ایربادهای آینده سامسونگ گلکسی بادز 2 پرو قبل از رونمایی مورد انتظار آنها در آنپکد سامسونگ در 10 آگوست فاش نشده است. اکنون، گزارش جدیدی به ما چیزی شبیه به یک رندر رسمی برای دستگاه ها و برخی از مشخصات سخت افزاری ارائه می دهد.
- رنگ: Galaxy Buds 2 Pro را در رنگ خاکستری Zenith خود نشان می دهد. آنها همچنین قرار است با گزینه رنگ بنفش بورا در دسترس باشند. به نظر می رسد طراحی نسخه جدید کمی متفاوت از Galaxy Buds Pro قبلی باشد.

- نویز: برخی از ویژگی‌های جدید Galaxy Buds 2 Pro شامل مواردی می‌شوند که طبق گزارش‌ها سامسونگ آن را «حذف نویز فعال هوشمند» می‌نامد. قرار است آنچه را که مقاله می‌گوید «حتی بلندترین صدای محیط» را حذف کند. همچنین دارای حالت محیطی است که به مالک اجازه می‌دهد به صدا از هدفون گوش دهد و در عین حال به فردی که در کنار آن است گوش دهد.

- ظاهر: بر اساس گزارش ها، هدفون ها دارای یک درایور 10 میلی متری به همراه چندین میکروفون یکپارچه خواهند بود. 

-  شارژ : عمر باتری گلکسی بادز 2 پرو با یک بار شارژ تا 8 ساعت دوام می آورد و در صورت ترکیب با قاب شارژ هدفون تا 29 ساعت استفاده می شود. آنها همچنین دارای رتبه IPX7 مقاومت در برابر آب خواهند بود.

- قیمت: در این مقاله قیمت 229 یورو برای گلکسی بادز 2 پرو ذکر شده است، که مطابق با افشای اطلاعات قبلی است که ادعا می کرد قیمت آنها در اینجا در ایالات متحده 229 دلار خواهد بود. به خاطر داشته باشید که سامسونگ هیچ یک از این اطلاعات را تایید نکرده است، اما ما کمتر از یک هفته فرصت داریم تا ببینیم آیا این رندر و اطلاعات فاش شده درست است یا خیر.