امروز سامسونگ به‌روزرسانی بسیار جالبی را برای Galaxy Buds2 Pro اعلام کرده است. این در هفته‌های آینده عرضه می‌شود و صدای محیطی را برای افراد کم‌شنوا افزایش می‌دهد. به گفته شرکت کره ای، ویژگی Ambient Sound دو سطح اضافی را به دست می آورد، بنابراین اکنون در مجموع پنج سطح تقویت را ارائه می دهد و "منفعت شنوایی بهبود یافته را برای کاربران بیشتری فراهم می کند".

کارآیی ویژگی جدید صدای محیط از طریق یک کارآزمایی بالینی انجام شده توسط آزمایشگاه تحقیقاتی سمعک و پیری دانشگاه آیووا به اثبات رسید. این تحقیق به این نتیجه رسید که Galaxy Buds2 Pro "به طور قابل توجهی درک گفتار را در افرادی که کم شنوایی خفیف تا متوسط داشتند، بهبود بخشید." سامسونگ می‌گوید، آزمایش مشابهی که توسط مرکز پزشکی سامسونگ انجام شد، نشان داد که Galaxy Buds2 Pro می‌تواند ابزاری مؤثر برای کمک به افرادی با کم شنوایی خفیف تا متوسط برای برقراری ارتباط بهتر در یک مکان آرام باشد. هر دوی این آزمایش‌ها با استفاده از بالاترین سطح جدید برای صدای محیط، که سطح 5 است، انجام شد

با به‌روزرسانی جدید، می‌توانید از سطوح مختلف صدای محیطی برای هدفون چپ و راست استفاده کنید، بنابراین می‌توانید میزان تقویت مورد نیاز خود را بر اساس گوش‌های خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید محدوده تن صدا را از ملایم تا واضح در پنج مرحله مختلف سفارشی کنید. و از طریق Adapt Ambient Sound می توانید تنظیم خودکار گوش های خود را دریافت کنید.