مدتی است که سامسونگ آخرین گوشی هوشمند Fan Edition / "FE" را عرضه کرده است. Galaxy S21 FE در ژانویه سال گذشته عرضه شد. شایعات شایع شده است، ابتدا در مورد Galaxy S22 FE، سپس، زمانی که این اتفاق نیفتاد، ما شروع به شنیدن در مورد Galaxy S23 FE کردیم، که اخیرا گفته شده بود که در نیمه دوم سال جاری وارد بازار خواهد شد.

امروز یک افشاگر به نام Roland Quandt، خبر بدی برای همه کسانی دارد که منتظر S23 FE هستند. به گفته او، "به نظر نمی رسد" در واقع S23 FE امسال وجود داشته باشد. یا، به جرأت می‌توانیم اضافه کنیم، هر سال دیگری اگر این سال نباشد.

Quandt متأسفانه به جزئیات بیشتری وارد نشد، اما می‌توان حدس زد که اگر در چند ماه آینده عرضه می‌شد، اطلاعاتی در مورد چنین گوشی‌ای داشت - به هر حال او منبع ثابتی برای افشای اطلاعات است. این بیانیه باعث می شود باور کنیم که او ممکن است هنوز چیزی در مورد S23 FE ندیده باشد، که به خوبی می تواند به این معنی باشد که هرگز وجود نخواهد داشت.

سامسونگ هرگز با دو مدل گوشی هوشمند FE که عرضه کرد احساس راحتی نمی کرد. این دستگاه‌ها از نوع «قاتل پرچم‌دار» بودند، و به نظر می‌رسد که با بودجه مشابه، سامسونگ ترجیح می‌دهد پرچم‌دار سال گذشته (یا سال قبل) یا یک میان‌رده سری A را به جای چیزی بخرید.