پلتفرم اجتماعی TikTok ویژگی‌های جدیدی را برای نوجوانان و خانواده‌ها اعلام کرد، از جمله محدودیت صفحه نمایش روزانه 60 دقیقه برای همه کاربران زیر 18 سال. به طور خودکار به مدت یک ساعت روی هر حساب تنظیم می شود، اما کاربران می توانند انصراف دهند و محدودیت های خود را تعیین کنند.

این برنامه همچنین ویژگی های مدیریت زمان صفحه نمایش بیشتری را اضافه می کند، از جمله یادآوری برای کاربرانی که محدودیت 60 دقیقه را خاموش کرده اند اما بیش از 100 دقیقه را صرف می کنند. والدین می توانند آن را کنترل کنند و همچنین یک رمز عبور اضافه کنند و این مدت را هر بار به 30 دقیقه افزایش دهند.

این تیم با تحقیقات آکادمیک فعلی و کارشناسان آزمایشگاه سلامت دیجیتال در بیمارستان کودکان بوستون برای انتخاب محدودیت 60 دقیقه مشورت کردند.

مراقبین می توانند از جفت شدن خانواده برای سفارشی کردن محدودیت روزانه صفحه نمایش، از جمله موارد مختلف برای روزهای مختلف هفته استفاده کنند. آنها همچنین به داشبورد زمان صفحه نمایش دسترسی خواهند داشت که جزئیات مربوط به زمان برنامه، تعداد دفعات باز شدن برنامه و تفکیک کل زمان صرف شده را ارائه می دهد.

والدین همچنین می‌توانند محدودیت‌های بیشتری را تعیین کنند و اعلان‌ها را برای نوجوانان خود بی‌صدا کنند. در حال حاضر کاربران زیر 15 سال بعد از ساعت 9 شب اعلان فشار دریافت نمی کنند و کاربران 16 تا 17 ساله بعد از ساعت 10 شب آنها را غیرفعال می کنند.

زمان نمایشگر یک مسئله جدی برای همه کاربران است و به همین دلیل است که TikTok یادآورهای خواب را برای همه به ارمغان می آورد. افراد می توانند زمانی را تعیین کنند که در آن یک پنجره بازشو به آنها یادآوری کند که از سیستم خارج شوند، دستگاه را ترک کنند و به رختخواب بروند.