همانطور که MWC در این هفته به پایان رسید، دریافت کنندگان جوایز GLOMO (جوایز جهانی موبایل) شامل اپل، TCL و موتورولا هستند. هر سال جوایزی در چندین دسته مختلف از جمله فناوری‌های موبایل، همه چیز دیجیتال، دستگاه‌ها، Tech4Good و رهبری دولتی صادر می‌شود. 

جایزه بهترین گوشی هوشمند به آیفون 14 پرو اپل تعلق گرفت. سایر آثار در نظر گرفته شده برای این جایزه عبارتند از: Google Pixel 7 Pro، Nothing Phone (1)، Samsung Galaxy Z Flip4 و Galaxy Z Fold4.

برای "نوآوری در دستگاه های مخرب"، اپل دوباره با SOS اضطراری خود از طریق ماهواره برنده شد. رویداد معرفی آیفون 14 اپل به دنیا نشان داد که می توان از ماهواره ها برای برقراری ارتباط در مواقع اضطراری بدون نیاز به سخت افزار خاصی استفاده کرد.

بلافاصله پس از آن، T-Mobile شراکت خود را با SpaceX برای پر کردن مناطق مرده در ایالات متحده که با دستگاه های قدیمی امکان پذیر است، اعلام کرد و MediaTek اعلام کرد که چیپست های آینده آن از اتصالات داده ماهواره ای پشتیبانی خواهند کرد. سایر دستگاه‌های در نظر گرفته شده برای این جایزه عبارتند از تراشه Tensor 2 گوگل، Qualcomm Snapdragon و سنسور دوربین IMX989 سونی.

در موضوع ارتباطات ماهواره ای، این جایزه بعدی نیز به یک دستگاه مرتبط با ماهواره اعطا شد. جایزه "بهترین نمایش" به موتورولا Defy Satellite Link توسط Bullit تعلق می گیرد. این دستگاه با استفاده از سیلیکون مدیاتک، از بلوتوث برای ارتباط با تلفن هوشمند استفاده می کند و می تواند پیام های SMS را به هر جایی که دید واضحی از آسمان دارید ارسال کند.

دیگر دستگاه‌هایی که در اینجا در نظر گرفته می‌شوند عبارتند از Honor Magic Vs، Samsung Galaxy S23 Ultra و Oppo Find N2 Flip. در این بخش، «جایزه بر اساس بهترین محصولات نمایشی داوری خواهد شد و توسط گروهی منتخب از داوران به صورت فیزیکی در نمایشگاه در نظر گرفته خواهد شد. جایزه مستقیماً در غرفه سازمان برنده اهدا می شود و به طور جداگانه در مراسم اصلی جایزه GLOMO برگزار می شود.