Acefast نامی نیست که اغلب در بازار هدفون‌های بی‌سیم می‌شنوید، اما جدیدترین هدفون‌های TWS آن، طراحی شفاف پر زرق و برق، صفحه‌نمایش LED روی قاب و شش گزینه رنگ پررنگ را ارائه می‌کنند که توجه ما را به خود جلب کرد. Earbuds T8 Acefast Crystal (2) در دست بررسی است و ما نگاهی دقیق به آنچه ارائه می دهند خواهیم داشت.

Acefast T8 مطمئناً از نظر طراحی متمایز است و لوازم جانبی مرتبی را ارائه می دهد. آنها دارای اتصال بلوتوث 5.3، درایورهای 10 میلی متری هستند و از کدک های صوتی SBS و AAC پشتیبانی می کنند. عمر باتری تا 30 ساعت استفاده با کیس شارژ ارزیابی می شود و کل بسته مقاوم در برابر پاشش آب IPX4 است. بیایید ببینیم این هدفون ها چگونه در مقابل رقبا قرار می گیرند و آیا شایسته جایگاهی در جیب و گوش شما هستند.

طرح

بنفش، صورتی، آبی، سبز، سیاه و سفید - این شش رنگ ارائه شده برای Acefast T8 هستند و همه آنها دارای قطعات شفاف هستند که داخل جوانه ها و جعبه شارژ آنها را آشکار می کند. کیس شارژ همچنین دارای یک صفحه نمایش LED هفت بخش است که درصد باتری باقیمانده روی قاب و هر هدفون را به شما نشان می دهد.

یک الهام قطعی از گوشی Nothing Ear (1) وجود دارد که طراحی شفاف هدفون را در سال گذشته به ارمغان آورد، اگرچه در واقع می‌توانید صفحه اصلی بیشتری را در جعبه شارژ Acefast T8 ببینید. جوانه‌ها از طریق آهن‌ربا به کناره‌های قاب متصل می‌شوند، که در گوش‌های قبلی Acefast نیز دیده می‌شود و مطمئناً یکی از راه‌های متمایز شدن از جمعیت است.

روی خود کیس دکمه ای وجود ندارد و به جای آن همه کنترل ها روی هدفون ها هستند.