سری گلکسی S23 قابلیت‌های ضبط ویدیویی ارتقا یافته را به همراه دارد، از جمله پشتیبانی از 8K با سرعت 30 فریم در ثانیه (مدل‌های قبلی با سرعت 24 فریم در ثانیه بالاتر بودند). چیزهای بیشتری وجود دارد - طبق اطلاعات افشاگر Ice Universe، Galaxy S23 Ultra حالت ویدیوی پرتره بهبود یافته ای خواهد داشت.

طبق گزارش ها، رزولوشن تا 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه افزایش می یابد، در حالی که S22 Ultra فعلی تنها ویدئوهایی با کیفیت 1080p/30fps در حالت عمودی ضبط می کند. علاوه بر این، تفکیک بین سوژه و پس‌زمینه بهتر خواهد بود.

مشخص نیست که آیا این بهبودها در دو مدل دیگر گلکسی S23 در دسترس خواهند بود یا خیر. همه آنها دارای همان اسنپدراگون 8 نسل 2 برای چیپست های گلکسی هستند، اما Ultra تنها دارای سنسور جدید ISOCELL HP2 200MP است. S22 و S22+ در عوض از سنسورهای 50 مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد.

به هر حال، The Cat همچنین می‌نویسد که حرارت‌های گلکسی اس 23 اولترا «نسبتاً خوب» هستند، و این بدان معناست که پرچم‌دار جدید هنگام فیلم‌برداری در این حالت‌های ویدیویی سخت‌تر گرم نمی‌شود. سری S23 تا چند هفته دیگر در تاریخ 1 فوریه به طور رسمی معرفی خواهد شد.