اپل به تازگی جدیدترین اسپیکر هوشمند خود را اوایل امروز معرفی کرد، اما طبق گزارش جدید، برنامه های این شرکت برای خانه هوشمند بسیار بزرگتر است. به گفته «افراد آگاه از برنامه‌ها» که در همه جا حاضر هستند، اپل در حال کار روی مجموعه‌ای از دستگاه‌ها است که باعث می‌شود در این فضا بهتر با گوگل و آمازون رقابت کند.

فشار آتی با یک صفحه نمایش هوشمند آغاز خواهد شد که اساساً یک iPad پایین رده است که می توانید با استفاده از "بسته های مغناطیسی" روی دیوارها یا جاهای دیگر نصب کنید. این می‌تواند محصولات خانه هوشمند شما مانند ترموستات‌ها و چراغ‌ها را کنترل کند، ویدیو پخش کند و چت‌های FaceTime را نیز مدیریت کند.

این دستگاه به این دلیل وجود خواهد داشت که ظاهراً وسایل نصب شده روی میز و دیوار مانند این به طور فزاینده ای محبوب شده اند و هم آمازون با Echo Show و هم Google با Nest Hub خود محصولات مشابهی در بازار دارند. گفته می شود نمایشگر هوشمند اپل سال آینده وارد بازار می شود.

یک "پایه اصلی" برای iPad های فعلی چیزی است که اپل نیز ممکن است در نظر بگیرد. حتی نمایشگرهای بزرگ‌تر خانه هوشمند نیز در داخل اپل مورد بحث قرار گرفته‌اند، اما به نظر نمی‌رسد تصمیمی در مورد عرضه آن‌ها گرفته شده باشد.

ظاهراً اپل تی وی در نسخه بعدی خود پردازنده سریع تری خواهد داشت که قرار است در نیمه اول سال آینده عرضه شود و همان طراحی مدل فعلی را حفظ کند. دستگاهی که یک جعبه Apple TV را با یک بلندگوی هوشمند و دوربین FaceTime ترکیب می کند نیز در دست ساخت است، اما مشکلات مختلفی برای این پروژه وجود داشته است - محصول نهایی در ابتدا برای عرضه در سال جاری هدف گذاری شده بود، اما اکنون مشخص نیست که چه زمانی ممکن است عرضه شود. به بازار.