در حالی که ما هنوز منتظر رسمی شدن گلکسی اس 23 هستیم، شایعاتی در مورد گوشی هوشمند پرچمدار 2024 سامسونگ از قبل شروع شده است. مثل همیشه، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سامسونگ عملکرد دوربین گوشی‌های رده بالای خود را بهبود ببخشد و همین امر در مورد گلکسی اس 24 نیز صادق است.

گوشی های سامسونگ در حال حاضر بهترین عملکرد زوم دوربین را در صنعت ارائه می دهند و گلکسی اس 23 اولترا قهرمان فعلی است. طبق گزارش Ice Universe، گلکسی اس 24 اولترا از سنسور دوربین تله فوتو بهتر و مکانیزم زوم بهبود یافته برخوردار خواهد بود. با این حال، هیچ وضوحی در مورد اینکه راه حل جدید بزرگنمایی واقعا چیست، وجود ندارد.

LG Innotek اخیراً از مکانیزم جدید لنز دوربین تله فوتو رونمایی کرده است که محدوده زوم مداوم از 4 برابر تا 9 برابر را ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید تصاویر واضحی را در تمام سطوح زوم، از 4 برابر تا 9 برابر، مشابه دوربین های دیجیتال اختصاصی یا DSLR ثبت کنید. اگر سامسونگ بتواند چنین دوربین زومی را روی Galaxy S24 Ultra بیاورد، می تواند باورنکردنی باشد.

اطلاعات دهنده فکر می کند که دوربین اصلی گلکسی اس 24 اولترا یا می تواند مشابه مدل قبلی خود باشد یا فقط شاهد بهبود عملکرد کمی باشد. انتظار دارید چه ویژگی های جدیدی را در گلکسی اس 24 مشاهده کنید؟