امروز یک داستان جالب از خانه سامسونگ در کره جنوبی برای ما می آید. گفته می شود که این شرکت به شدت هدف ارسال گوشی هوشمند گلکسی A23 5G را کاهش داده است. در اوایل سال جاری، سامسونگ قصد داشت 12.6 میلیون دستگاه A23 5G را به همراه 17.1 میلیون دستگاه A23 4G در سال جاری بفروشد.

با این حال، اگر گزارش جدیدی از نشریه کره‌ای TheElec را باور کنیم، هدف حمل‌ونقل تازه اصلاح‌شده برای Galaxy A23 5G کمتر از 4 میلیون دستگاه است. این یک کاهش شدید حدود 70 درصدی در هدف است و دلیل آن ممکن است به یک مشکل مرموز و نامشخص در این مدل خاص مرتبط باشد.

بر اساس همین گزارش، "یک ویژگی خاص که قرار بود در گوشی وجود داشته باشد باعث ایجاد مشکلات جدی در عملکرد گوشی شده است" که سامسونگ را ملزم می کند تا یک بررسی یک ماهه در مورد این مشکل انجام دهد تا مشخص شود مشکل دقیقاً چیست.

اگرچه این موضوع حتی در قالب شایعات مستقیماً بیان نشده است، اما ما به این فکر می‌کنیم که این موضوع و تحقیقات بعدی ممکن است به دلیل عرضه A23 4G در ماه مارس مرتبط باشد، در حالی که A23 5G فقط به بازار عرضه شد.

سامسونگ قصد دارد تعداد کمتری از A23 5G را تولید کند. هدف "زیر 4 میلیون" برای سال 2022 با هدف 5 میلیون نفر برای سال 2023 همراه است.