مدتی است که پرفروش ترین سری گوشی های هوشمند سامسونگ A5x بوده است. اما این افتخار متعلق به نیز هم A7x بوده است. خب، طبق یک شایعه جدید، همه چیز در سال آینده تغییر خواهد کرد، زیرا دیگر دستگاه A7x وجود نخواهد داشت.

درست است، ظاهرا A73 آخرین مدل A7x بود که تا به حال ساخته شده است، زیرا سامسونگ A74 را در سال 2023 عرضه نخواهد کرد، بنابراین گلکسی A54 را به عنوان سرفصل سری A هم در جذابیت فروش و هم از نظر مشخصات محض باقی می گذارد.

در حالی که دیگر گوشی‌های Ax4 فاش شده‌اند، چنین اتفاقی برای A74 رخ نداده است و ظاهراً به دلیل این واقعیت ساده است که A74 در حال توسعه نیست و هرگز وجود نخواهد داشت.

این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما در نظر بگیرید که گلکسی A73 قبلاً در مجموعه سامسونگ به حاشیه رانده شده بود و در تعداد کمتری از کشورها نسبت به A72 قبل از آن عرضه شد. بنابراین شاید داستان A73 پیش‌بینی کننده اتفاقاتی بود که قرار بود در مورد A74 اتفاق بیفتد.

همچنین هیچ صحبتی در مورد گلکسی S22 FE یا S23 FE وجود ندارد، که شکاف قیمتی عجیب و غریب (و بسیار زیاد) بین A54 و S23 ایجاد می کند و رقبای چینی می توانند از آن استفاده کنند. در بهترین حالت، این یک استراتژی سوال برانگیز است که خودتان را در معرض رقابت قرار دهید، اما شاید سامسونگ برنامه ای دارد - فروش S22 با تخفیف حتی بیشتر و عرضه آن در آنجا؟ باید منتظر معرفی S23 باشیم تا متوجه شویم. خوشبختانه، تنها چند هفته دیگر باقی مانده است و اکنون شایعه شده است که در 1 فوریه برگزار می شود.