معمای Samsung Galaxy S23 به سرعت در حال حل شدن است. از فاش شدن مشخصات تا شایعات، فاش شدن تصاویر رسمی و گزارش کامل لوازم جانبی رسمی آن. به لطف افشاگر معروف، ایوان بلاس، فهرست گسترده ای از لوازم جانبی سری گلکسی اس 23 تا شماره مدل ها را داریم.

گلکسی اس 23 پلاس یک قاب شفاف شفاف خواهد داشت. یک کیس Clear Gadget Transparent; یک کیف چرمی به رنگ مشکی، شتری و سبز. یک مورد گجت ناهموار به رنگ مشکی؛ و همچنین یک قاب سیلیکونی در رنگ های کرم، سبز، اسطوخودوس، دریایی، نارنجی، مشکی و سفید. گلکسی S23 دارای دو گزینه Clear Case است. کیف چرمی در سه رنگ; مورد گجت ناهموار؛ و همچنین قاب سیلیکونی گریپ در سیاه یا سفید. و همچنین یک کیف پول Smart View در رنگ‌های مشکی، کرم، سبز و اسطوخودوس. گلکسی اس 23 پلاس ظاهرا قاب Smart View ندارد، اما به احتمال زیاد هر دو گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس مجموعه ای از لوازم جانبی را به اشتراک خواهند گذاشت.

Galaxy S23 Ultra دارای قاب Clear Gadget، قاب چرمی در رنگ‌های مشکی، شتری و سبز است. قاب گجت ناهموار به رنگ مشکی؛ قاب سیلیکونی در رنگ های کرم، سبز، اسطوخودوس، دریایی و نارنجی.

مسلما مهمترین بخش این لیست، انتخاب رنگ قلم S است که شامل کرم، سبز، اسطوخودوس و مشکی فانتوم است. آن رنگ‌های S Pen با بدنه گوشی مطابقت دارند، بنابراین در زمان عرضه، Galaxy S23 Ultra را در این چهار رنگ دریافت می‌کنیم.

ماه گذشته، رولاند کوانت جزئیات لوازم جانبی رسمی سری گلکسی اس 23 را توضیح داد و گفت که فهرست لزوماً کامل نیست. قلم S Pen را در رنگ‌های مشکی، سبز، رز (معروف به صورتی روشن) و بژ در دسترس قرار داده است. اگر فرض کنیم که بژ به معنای کرم، و رز به معنای اسطوخودوس باشد، اطلاعات هر دوی این افراد مطابقت دارد. احتمالاً تا قبل از فوریه تأیید بیشتری دریافت خواهیم کرد.